5 czerwca klasa IV a zajęła I miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie Teatralnym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Gdańsku. Uczniowie zaprezentowali własną interpretację znanej wszystkim baśni o Czerwonym Kapturku, pt.: „ Baśń o prawie Czerwonym Kapturku” umiejscowioną tym razem w świecie Internetu i telefonii komórkowej. Aktorzy występowali na scenie teatralnej po raz pierwszy. Zaprezentowali własne umiejętności aktorskie, wokalne oraz wykorzystanie elementów języka migowego. Zrobili to znakomicie! Swoje umiejętności szkolili pod okiem pani Dagmary Klinkosz i Iwony Stankiewicz. Dodatkowym sukcesem było indywidualne wyróżnienie dla Anny Fraser i Julii Bajurskiej, których znakomita kreacja aktorska została zauważona przez jury. Całej klasie serdecznie gratulujemy!