Wrzesień w świetlicy to czas, kiedy poznajemy się wzajemnie podczas zabaw, gier oraz obchodząc wspólnie różne święta, te bardziej i mniej znane. Wspólnymi siłami stworzyliśmy piękną dekorację na korytarzu szkolnym oraz imienne proporczyki, które ozdabiają naszą świetlicową salę. Nie zapomnieliśmy, aby zadbać o czystość na terenie szkoły w ramach akcji Sprzątanie Świata. Zajęcia sportowe to ważny element naszych aktywności. Spędziliśmy na sportowo miłe chwile podczas Międzynarodowego Dnia Kropki, gdzie głównym tematem zadań była „kropka”. Dzień Łosia obfitował w dzieła wykonane ołówkiem, a miesiąc zakończyliśmy obchodami Dnia Chłopaka. Wszyscy chłopcy dzielnie zaliczyli próby wiedzy, powagi i wytrzymałości.