RUSZA REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA NA DWA TURNUSY PÓŁKOLONII LETNICH

DLA KLAS I-III

1 turnus: 26.06. - 30.06.

2 turnus: 03.07. - 07.07.

Pierwszeństwo w rekrutacji uzupełniającej mają uczniowie z listy rezerwowej.

Poprawnie wypełnione karty* prosimy osobiście przynosić do sekretariatu szkoły

do wtorku tj. 20.06.2023 r. do godziny 17.00.

Karty przekazujemy Pani Karolinie Korneckiej, która zapisze datę i godzinę przyjęcia zgłoszenia.

Karty przyniesione po terminie nie będą wliczane do rekrutacji

Wyniki rekrutacji uzupełniającej zostaną wywieszone w przedsionku w czwartek 23.06.2023 r. o 13.00. Po zakwalifikowaniu dziecka na półkolonie tego samego dnia należy dokonać wpłaty w kwocie 150 zł,
a potwierdzenie wykonania przelewu wysłać na adres e-mailowy półkolonii letnich w temacie wpisując: imię i nazwisko dziecka, turnus 1 lub turnus 2.
*należy dostarczyć poprawnie wypełnione karty na każdy turnus osobno: regulamin, kartę zgłoszenia z poprawnie wpisaną datą turnusu + samodzielny powrót.

Nie łączymy dwóch zgłoszeń na jednej karcie. Zgłaszając dziecko na dwa turnusu potrzebne są dwa regulaminy, dwie karty zgłoszenia i dwa druki dot. samodzielnego powrotu.

Przypominamy, że jedyny możliwy kontakt z kierownikiem półkolonii jest poprzez e-mail: kolonie.sp24@gmail.com