Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, dzieci przedszkolne oraz grono nauczycielskie i pracowników zgłoszonych placówek edukacyjnych w Gdańsku do udziału w VIII edycji kampanii Rowerowy Maj, która poprzez zabawę, połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii.

Zasady kampanii są bardzo proste: każdy przedszkolak, uczeń i nauczyciel, który w maju dotrze na lekcje w sposób aktywny, otrzyma naklejkę do rowerowego dzienniczka i naklejkę na wspólny plakat klasowy. Im więcej naklejek otrzymasz, tym większą masz szansę na nagrodę dla siebie i swojej klasy!

Nasza szkoła uczestniczy w Kampanii Rowerowy Maj już po raz ósmy. Zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego udziału w zabawie.

Aby wziąć udział w Kampanii Rowerowy Maj proszę wypełnić zgodę na udział i oddać wychowawcy klasy Indywidualną zgodę na udział w Kampanii Rowerowy Maj

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie https://rowerowymaj.eu/

Dokumenty:

Regulamin Kampanii Rowerowy Maj 2022

Regulami Kampanii w języku ukraińskim ПРАВИЛА КАМПАНІЇ

Ulotka dla rodziców

Informator dla rodziców

Indywidulana zgoda na udział w Kampanii Rowerowy Maj

Indywidulana zgoda na udział w Kampanii Rowerowy Maj w języku ukraińskim Згода одного із батьків