AKCJA LATO 2023

„W 70 gdańskich szkołach, w tym w 6 specjalnych, w okresie wakacyjnym zorganizowane zostaną bezpłatne półkolonie. W każdej grupie uczniów z klas I-III może uczestniczyć 15 dzieci, a od klasy IV po 20 dzieci. Każdy z zaplanowanych turnusów potrwa 5 dni. Dzieciom zapewniona zostanie opieka w wymiarze od 8 do 10 godzin. W ich trakcie najmłodsi będą spędzać czas w świetlicy i na świeżym powietrzu, czekać na nich będą atrakcje sportowe, plastyczne, teatralne i wiele innych. Nad Akcją Lato 2023 w każdej ze szkół czuwał będzie kierownik półkolonii.” – Miasto Gdańsk

Na terenie naszej szkoły odbywać się będą dwa turnusy półkolonii, w poniższych terminach:

1 TURNUS: 26.06.2023 – 30.06.2023

2 TURNUS: 03.07.2023 – 07.07.2023

DLA KLAS I-III

CZAS TRWANIA: 7:30 – 15:30

KOSZT ZA OSOBĘ: 150zł

W przedsionku szkoły wywieszone zostały listy osób zakwalifikowanych na poszczególne turnusy z podziałem na grupy. Spośród otrzymanych mailowo zgłoszeń utworzyliśmy listę zgłoszeń z datą zgłoszenia oraz dokładną godziną wpłynięcia zgłoszenia. Na tej podstawie utworzyliśmy listy – decydowała kolejność zgłoszenia dziecka poprzez wiadomość email.

Liczba miejsc jest ograniczona do około 45 miejsc. Maksymalnie 6 osób z orzeczeniem lub przewlekle chorych. Utworzone zostaną 3 grupy dla klas I-III.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych na półkolonie proszone są do piątku – 16.06.2023 o wypełnienie „Karty Zgłoszenia” oraz Regulaminu półkolonii podpisanego przez rodzica i dziecko. Wszystkie druki dostępne są na stoliku w przedsionku szkoły. Wypełnione dokumenty należy przekazać do sekretariatu szkoły.

Dodatkowo dostępne są deklaracje „Samodzielnego powrotu do domu” – również znajdują się w przedsionku szkoły.

Opieka sprawowana przez wychowawców jest bezpłatna.

Na koszt półkolonii składają się:

• Warsztaty;
  • Wyjścia;
  • Materiały plastyczne;
  • Jednodaniowy ciepły posiłek przygotowany przez naszą kuchnie;
  • Nagroda/ niespodzianka na koniec turnusu

UISZCZENIE PŁATNOŚCI ZA PÓŁKOLONIE:

Wpłaty należy uiścić na konto Rady Rodziców.

Bank PKO BP: 64 1020 1811 0000 0702 0222 7361

W tytule przelewu należy podać: PÓŁKOLONIE TURNUS 1 lub 2  - imię i nazwisko

PŁATNOŚĆ NALEŻY UIŚCIĆ DO – 21.06.2023

Organizatorem półkolonii jest Arkadiusz Kobiela i Katarzyna Zakolska.

Wszelkie pytania dotyczące półkolonii proszę kierować do organizatorów na niniejszy adres mailowy kolonie.sp24@gmail.com

Pozdrawiamy ciepło!

Arkadiusz Kobiela