Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, dzieci przedszkolne oraz grono nauczycielskie i pracowników zgłoszonych placówek edukacyjnych w Gdańsku do udziału w VII edycji kampanii Rowerowy Maj, która poprzez zabawę, połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii.

Zasady kampanii są bardzo proste: każdy przedszkolak, uczeń i nauczyciel, który w maju (4-24 maja) dotrze na lekcje w sposób aktywny, otrzyma naklejkę do rowerowego dzienniczka i naklejkę na wspólny plakat klasowy. Im więcej naklejek otrzymasz, tym większą masz szansę na nagrodę dla siebie i swojej klasy!

Natomiast w przypadku, gdy placówka funkcjonuje w trybie zdalnego nauczania, za podróże punktowane w rywalizacji uznaje się przejazdy do dowolnego celu (rowerem, hulajnogą, na rolkach, wrotkach), które trwają minimum 30 min.

Nasza szkoła uczestniczy w Kampanii Rowerowy Maj już po raz siódmy. Zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego udziału w zabawie.

Aby wziąć udział w Kampanii Rowerowy Maj proszę wypełnić zgodę na udział i przesłać jak najszybciej na adres e-mail wychowawcy klasy Indywidualną zgodę na udział w Kampanii Rowerowy Maj 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie https://rowerowymaj.eu/

Dokumenty:

Regulamin Kampanii Rowerowy Maj 2021

Ulotka dla rodziców

Klauzula informacyjna

Indywidulana zgoda na udział w Kampanii Rowerowy Maj