MAJOWE KARTKI Z KALENDARZA

Uczniowie młodszej grupy wiekowej powitali miesiąc maj podczas uroczystego spotkania zatytułowanego "Majowe kartki z kalendarza". Na szkolnej scenie mogliśmy podziwiać młodych artystów z klas: III a, II a, II b i III b. Przedstawiony program artystyczny ukazał widzom historię majowych świąt: Święta Pracy, Dnia Flagi, Święta Konstytucji 3 Maja, Narodowego Dnia Zwycięstwa, Dnia Unii Europejskiej i wielu innych. Recytacje wierszy, pieśni, prezentacje oraz film uatrakcyjniły widowni opowieści o dawnych i współczesnych czasach. To była bardzo ciekawa lekcja patriotyzmu i edukacji społecznej. Dziękujemy za świetne występy!

Po uroczystości Pani Wicedyrektor wręczyła nagrody laureatom Szkolnego Konkursu Ortograficznego oraz V Świetlicowego Konkursu "Uno". Gratulujemy  mistrzom!