W związku ze znacznym wzrostem cen produktów potrzebnych do przyrządzania posiłków, zmuszeni jesteśmy do podniesienia ceny za jednostkowy obiad dla dzieci od dnia 01-01-2021r. do kwoty 5,00 zł, a śniadania dla klas 0 do 2,00 zł.
Dokładamy wszelkich starań, aby posiłki dla dzieci i młodzieży były smaczne, zdrowe, urozmaicone i dostosowane do ich potrzeb.
Uczestniczymy w programie "Gdańsk Jemy Zdrowo" i wybieramy produkty wysokiej jakości aby dostarczyć dzieciom i młodzieży tak ważnych dla ich prawidłowego wzrostu i rozwoju witamin i minerałów, zwłaszcza w tak trudnym dla wszystkich czasie.
Niestety ceny artykułów spożywczych wzrosły i aby utrzymać jakość obiadów na obecnym poziomie cena obiadu musi ulec zmianie.
Mamy nadzieje, że napotkamy na Państwa zrozumienie, ponieważ dla wszystkich nas zdrowie i dobro dzieci jest wartością nadrzędną.