Koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak spakujemy książki do plecaka, przypomnimy sobie jak spędziliśmy czas w trakcie trwania półkolonii letnich w naszej szkole. Podczas "Akcji Lato 2021" nasi uczniowie aktywnie brali udział w warsztatach o różnej tematyce:
  • warsztatach krawieckich : szyliśmy wspaniałe przytulanki;
  • warsztatach chemicznych: robiliśmy kolorowe slimy i magiczne wulkany;
  • warsztatach kreatywnych: wykonaliśmy ogrody w szkle, obrazy z mchu, decoupage;
  • warsztatach plastyczno - technicznych: tworzyliśmy gniotki, lampiony i malowaliśmy na płótnie.
Odwiedziliśmy Muzeum Morskie w Gdańsku oraz poznaliśmy historię Starego Miasta. Korzystaliśmy z letniej pogody, spacerując nad morzem, bawiąc się na placach zabaw, jedząc lody, gofry i pączki. Obejrzeliśmy film animowany w kinie, zajadając się popcornem. Nie zapomnieliśmy jednak po tych przyjemnościach o aktywności fizycznej - tańcach w Parku Reagana i zabawach ruchowych na boisku szkolnym i placu zabaw.

Pozdrawiamy uczestników półkolonii letnich!
Widzimy się w szkole. Do zobaczenia!