Drodzy Rodzice,

zwracamy się ponownie z prośbą o wparcie naszej inicjatywy. Wraz z końcem wakacji zakończyliśmy pierwszy etap prac. Było to możliwe tylko dzięki zaangażowaniu i pomocy wielu Osób Wielkiego Serca!

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Emilii Lodzińskiej. Dzięki pomocy i zaangażowaniu Pani Emilii otrzymaliśmy wsparcie z Miasta w kwocie 25.000zł!

Przygotowanie pomieszczenia do obecnego stanu zawdzięczamy także pomocy otrzymanej od firm FLUFFO Fabryka miękkich ścian, GERLEJ Meble & Drzwi, PRAXIS Technika oświetleniowa, KARO Realizacje w nowoczesnym stylu oraz dzięki środkom dotychczas zebranym w ramach zbiórki.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom!

Przed nami kolejne zadania. Do ukończenia naszego projektu potrzebujemy:

- zabudowy meblowej wraz z „kącikiem wyciszenia”;

- stolików i krzesełek;

- huśtawki typu „kokon”;

- worka sako;

- ławeczki i wieszaków na ubrania;

- wyposażyć „kącik” w poduszki, koce, specjalistyczne pomoce obciążeniowe;

- wyłożyć podłogę miękką wykładziną dywanową;

Pomóżcie nam zmieniać się na lepsze! Włączcie się w naszą akcję!

Razem zdziałamy więcej!

Wpłaty na zrzutka.pl są bezpłatne jeśli podczas dokonywania wparcia NIE ZAZNACZYMY checkboxa dotyczącego przekazania wsparcia dla zrzutki, a gdy portal przypomina Ci o darowiźnie podświetlając właściwą sekcję - wybierz "Nie, dziękuję".

Wpłat można także dokonywać na konto Rady Rodziców z dopiskiem pomoc dla dzieci ze spektrum autyzmu.

Pracownicy, Dyrekcja Szkoły i Rada Rodziców

Szkoły Podstawowej nr 24 w Gdańsku