W  wielkim napięciu oczekujemy informacji o wynikach poszczególnych etapów konkursów z matematyki.
W najbliższym czasie okaże się czy Olga Staszak i Bartosz Kućmierz zakwalifikowali się do III etapu Wojewódzkiego konkursu matematycznego dla uczniów klas IV-VIII.
Z kolei Adam Rosa i Oliwia Brożek wezmą udział w III etapie wojewódzkiego konkursu Liga Matematyczna.
Ula Pomećko, Adam Rosa i Szymon Harasymiuk biorą udział w konkursie organizowanym przez Politechnikę Gdańską "Od szkolniaka do żaka", a Adam Rosa, Ola Malottki i Stasiu Pior-Kuciński w ogólnopolskim konkursie matematyczno-informatycznym Instalogik.
Życzymy powodzenia i zachęcamy pozostałych uczniów do brania udziału w kolejnych konkursach!
Nauczyciele matematyki