SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW w OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE HISTORYCZNEJ
W II etapie eliminacji III Olimpiady Historycznej Juniorów, który odbył się na Uniwersytecie Gdańskim, uczestniczył Szymon Harasymiuk z 7c. Gratulujemy cennego doświadczenia i życzymy kolejnych sukcesów!
Stanisław Walczyk z klasy 8a zakwalifikował się do etapu centralnego III Olimpiady Historycznej Juniorów Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie na egzaminach, które już niebawem odbędą się na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu!
SUKCES NASZYCH UCZNIÓW Z HISTORII 
 
Uczniowie Mateusz Wijatkowski z 6a, Bartosz Hołowczyc z 7a oraz Szymon Harasymiuk z 7c uczestniczyli w etapie rejonowym  XXVII edycji Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia". Gratulujemy imponującej wiedzy historycznej i wojskowej!
 
Z radością informujemy, że uczeń Bartosz Hołowczyc z 7a zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego tego konkursu, w którym wykazał się specjalistyczną wiedzą z zakresu historii wojskowości XVI i XVII wieku. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!