Szkolny Konkurs Recytatorski „Pejzaż zimowy”

11 stycznia 2023 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zmaganiach oratorskich.  Prezentowali jeden z czterech wierszy wytypowanych do recytacji przez organizatorów, malując słowami urokliwe obrazy zimy. W kameralnym zaciszu czytelni występowali przed innymi uczestnikami, stając w szranki nie tylko z innymi recytatorami, ale również ze stresem i nieśmiałością. Jury po dosyć burzliwych obradach wytypowało zwycięzców, którzy otrzymali upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Pierwsze miejsce zajęła Kalina Jezierska z klasy 8b, drugie Michalina Gołuch z klasy 7a, a trzecie Maryia Tsitarenka z klasy 7a. Dodatkowo wyróżnieni zostali Hanna Huszcza z klasy 5b oraz Mateusz Wijatkowski z klasy 7a. Wszystkim uczestnikom należą się słowa uznania za zaangażowanie oraz piękny pokaz artystycznych umiejętności.