Dnia 2 września 2019r. odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2019/2020. Z radością spotkaliśmy się po dwumiesięcznej przerwie. Szczególnie serdecznie powitaliśmy najmłodszych członków naszej szkolnej społeczności, czyli dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych.
Pani Dyrektor Bożena Zgłobicka powiedziała o nowej koncepcji pracy szkoły. Zwracając się do uczniów życzyła wszystkim zapału w poznawaniu świata i odkrywaniu jego tajemnic oraz różnych, nowych dziedzin nauki. Rodzicom życzyła zadowolenia ze swoich dzieci i dobrej współpracy ze szkołą a nauczycielom zdrowia, satysfakcji z pracy i realizacji nowych idei, projektów i programów.
Podczas uroczystości pamiętaliśmy o 80. rocznicy  II wojny światowej i minutą ciszy oddaliśmy hołd jej ofiarom. Niech wszystkie dzieci zawsze mają radosne rozpoczęcia roku szkolnego!