WYNIKI CZYTELMANIAKA SP 24

W tegorocznej edycji Czytelmaniak SP 24 pierwsze miejsce zajęła Agata Dziekońska z klasy 3a, drugie - Dominika Wolszczak z klasy 3a, trzecie Marysia Olejniczak z klasy 3b, a wyróżnienie otrzymała Karolina Gawrońska z klasy 3b. Uroczyste wręczenie nagród i podziękowań za udział miało miejsce podczas "Wieczoru bibliotecznego", który miał miejsce 7 czerwca w późnych godzinach popołudniowych. W czasie wieczoru uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami dedukcyjnymi rozwiązując szereg zadań podczas podchodów na terenie szkoły oraz sprawnością fizyczną i umysłową, bo i synchroniczne pajacyki i ping pong stały na drodze do skarbu... Skarb został namierzony i wszyscy spożyli zasłużoną pizzę, aby później uczestniczyć w głośnym czytaniu z podziałem na role oraz w grze "Czółko"... Opiekunowie Czytelmaniak SP 24 dziękują Mateuszowi Wijatkowskiemu z 8a, z którego inicjatywy ten historyczny, pierwszy "Wieczór biblioteczny" się odbył. Wszyscy uczestnicy bawili się wyśmienicie i mamy nadzieję, że wydarzenie stanie się tradycją naszej szkoły.
Anna Szymanowska, Małgorzta Graban, Renata Leszczyńska