Od poniedziałku 28.02 rozpoczynamy w szkole zbiórkę darów dla Ukraińców, którzy zostaną przyjęci przez okoliczne gminy oraz ośrodki dla uchodźców na terenie Polski.

Poniżej lista potrzebnych produktów.

ŻYWNOŚĆ:
- produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania,
- czekolada, ciastka, batony, wafelki,
- żywność puszkowana,
- chleb typu pumpernikiel,
- woda, soki.

ŚRODKI HIGIENICZNE:
- żele pod prysznic,
- szampony,
- szczoteczki i pasty do zębów,
- szczotki, grzebienie do włosów.

DLA DZIECI:
- pieluchy,
- żywność dla dzieci,
- mleko modyfikowane,
- artykuły plastyczne.

Dary można przynosić do następujących nauczycieli: Izabela Mitukiewicz, Agnieszka Przybylska, Agnieszka Dostatni, Ewa Karczewska, Marta Gajewska, Karolina Łoś, Jolanta Delbas, Dorota Sekret lub zostawić na parterze przy portierni.

Poniżej kilka słów od Rady Rodziców:

Dzień dobry,
Wszyscy w czwartek obudziliśmy się w nowej rzeczywistości, która nie powinna mieć miejsca, i myślę, mam nadzieję, że wszyscy jako społeczność szkolna chcemy i możemy realnie pomóc.
Jak już na pewno część z Państwa widziała na facebooku szkoły od poniedziałku będą w szkole zbierane potrzebne rzeczy, tj. żywność i środki higieniczne.
Bardzo potrzebne są również ciepłe ubrania dla dzieci i dorosłych, bluzy, spodnie, kurtki, a także koce, śpiwory, pościel, ręczniki.
W związku z tym w imieniu prezydium Rady Rodziców chciałabym prosić o przejrzenie rzeczy, nie każdego stać na kupno środków, a może znajdzie się w domu jakaś bluza, której już dziecko lub ktoś z Państwa nie nosi a jest w bardzo dobrym stanie. 

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Urszula Krawczyńska