• BOŻENA ZGŁOBICKA - DYREKTOR SZKOŁY, nauczyciel - zajęcia rozwijające kreatywność w klasach pierwszych,

  • MAŁGORZATA DZIENISZEWSKA - WICEDYREKTOR SZKOŁY, nauczyciel matematyki,

  • GRAŻYNA RZEWUSKA - WICEDYREKTOR SZKOŁY, nauczyciel - zajęcia rewalidacyjne

  • IZABELA ARCZYKOWSKA-GUMIENNA - nauczyciel wspomagający,

  • KATARZYNA BALEWSKA - nauczyciel wspomagający,

  • MAGDALENA BOJAROWSKA - nauczyciel wychowania fizycznego,

  • BARBARA BRZOZOWSKA - nauczyciel wspomagający,

  • ANNA BUDZIŃSKA - nauczyciel języka angielskiego,

  • ANNA CHYLA - nauczyciel języka polskiego, 

  • KATARZYNA CZARNOBAJ - nauczyciel chemii,

  • AGNIESZKA DARDZIŃSKA - wychowawca świetlicy,

  • MAGDALENA DĄBROWSKA - nauczyciel języka angielskiego, 

  • JOLANTA DELBAS - nauczyciel w przedszkolu,

  • MONIKA DUTKIEWICZ - nauczyciel języka angielskiego,

  • OLGA ELANDT - nauczyciel wspomagający,

  • BARBARA FIERKA - nauczyciel terapeuta,

  • MARTA GAJEWSKA - nauczyciel techniki, informatyki, języka francuskiego, edukacji
    dla bezpieczeństwa, 

  • MAŁGORZATA GRABAN - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, 

  • BEATA GRĄDZKA - nauczyciel matematyki,

  • AGNIESZKA HRYCAK - nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie,

  • WŁADYSŁAWA JASIŃSKA - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, 

  • KARINA JUKIEWICZ - nauczyciel wspomagający

  • MAGDALENA KACZMAREK - nauczyciel wspomagający,

  • MARCIN KAMIŃSKI - nauczyciel wspomagający,

  • EWA KARCZEWSKA - nauczyciel matematyki, 

  • DAGMARA KLINKOSZ - nauczyciel wspomagający, 

  • ARKADIUSZ KOBIELA - wychowawca świetlicy,

  • EWA KOŁODZIEJ - wychowawca świetlicy, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie,

  • IZABELA KOPERSKA - nauczyciel wspomagający,

  • IZABELA KORWEL - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, 

  • AGNIESZKA KOSKO-HOŁOWCZYC - nauczyciel języka niemieckiego i historii, 

  • JOANNA KOSTYK - nauczyciel w przedszkolu,

  • DOMINIKA KOWALIK - logopeda,

  • PIOTR KRAWCZYK - nauczyciel wychowania fizycznego,

  • LESZEK KREJCZY - nauczyciel języka polskiego, 

  • WERONIKA LENARCIK-ŚMIGIELSKA - nauczyciel języka niemieckiego,

  • RENATA LESZCZYŃSKA - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, 

  • JOLANTA LEWIŃSKA - nauczyciel wspomagający,

  • KAROLINA ŁOŚ - nauczyciel języka polskiego, 

  • ALEKSANDRA MAJEWSKA-PORZEZIŃSKA - nauczyciel gimnastyki korekcyjnej,

  • AGNIESZKA MALISZEWSKA - nauczyciel muzyki i plastyki,

  • MAŁGORZATA MARCINIAK - wychowawca świetlicy,

  • MATEUSZ MICHALSKI - nauczyciel wychowania fizycznego,

  • IZABELA MITUKIEWICZ - nauczyciel religii,

  • AGNIESZKA NOWAK - nauczyciel wspomagający,

  • VIOLETTA PIASECKA - nauczyciel terapeuta,

  • PATRYCJA PIECHOCKA - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, 

  • AGNIESZKA PIERNICKA - nauczyciel wychowania fizycznego,

  • IWONA PIETRASZEK - nauczyciel w przedszkolu, 

  • MATEUSZ PLICHTA - wychowawca świetlicy,

  • AGNIESZKA PRZYBYLSKA - nauczyciel przyrody, geografii, 

  • KAROLINA ROMANOWSKA - psycholog szkolny,

  • MONIKA SADOWSKA - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, 

  • TERESA SCHWARZ-SŁOMIŃSKA - pedagog szkolny, 

  • DOROTA SEKRET - nauczyciel wspomagający,

  • PAULINA SIEBIERT - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,

  • IWONA SIKORSKA - nauczyciel wspomagający,

  • IZABELA SIWIAK - nauczyciel informatyki, bibliotekarz, 

  • ELŻBIETA SOBOLEWSKA - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i etyki w klasach I-III,

  • ALEKSANDRA SOWA - nauczyciel - zajęcia rewalidacyjne,

  • ANNA SZYMANOWSKA - nauczyciel historii, bibliotekarz, doradca zawodowy,

  • MAŁGORZATA ŚLIWIŃSKA-ZAPRAWA - nauczyciel języka polskiego,

  • MONIKA WIDEŁ-WYSOCKA - nauczyciel wspomagający,

  • KAROLINA WŁODARCZYK - nauczyciel w przedszkolu,

  • ALICJA WYKRZYKOWSKA - nauczyciel matematyki, fizyki,

  • KARINA ZAJDA - nauczyciel matematyki,

  • KATARZYNA ZAKOLSKA - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,

  • HALINA ZAWALICH - nauczyciel religii