GODZINY DOSTĘPNOŚCI, CZYLI KONSULTACJE NAUCZYCIELI

DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

 ROK SZKOLNY 2022/2023

NAZWISKO NAUCZYCIELA

IMIĘ

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA

SALA

Arczykowska-Gumienna

Izabela

wtorek

16.15 - 17.15

s.14

Balewska

Katarzyna

środa

piątek

7:15 - 7:45

16:20 - 16:50

s.28

Bartkowska

Tatiana

wtorek

środa

7:30 – 8:00

16:15 – 16:45

s.18

Bober

Katarzyna

środa

czwartek

7:15 - 7:45

7:30 - 8:00

s.33

Brzozowska

Barbara

czwartek

7:00 - 8:00

s. 47

Chyla

Anna

wtorek

15:30 - 16:30

czytelnia

Czarnobaj

Katarzyna

piątek

7:00 - 8:00

s.39

 Dardzińska

Agnieszka

środa

15:30 - 16:30

stołówka

 Dąbrowska

Magdalena

poniedziałek

16:15 - 17:15

s.42

 Dostatni

Agnieszka

piątek

15:40 - 16:40

s.42

 Dutkiewicz

Monika

poniedziałek

16:20 - 17:20

s.48

 Dzieniszewska

Małgorzata

czwartek

14:30 - 15:30

s.37

 Elandt

Olga

środa

piątek

7:30 - 8:00

7:30 - 8:00

s.47

Fierka

Barbara

wtorek

7:00 - 8:00

s.17a

Gajewska

Marta

poniedziałek
(co drugi tydzień)

12 września 2022 r.

26 września 2022 r.

10 października 2022 r.

24 października 2022 r.

7 listopada 2022 r.

21 listopada 2022 r.

5 grudnia 2022 r.

19 grudnia 2022 r.

9 stycznia 2023 r.

7:00 - 8:00

pracownia

komputerowa

Graban

Małgorzata

wtorek

piątek

16:30 - 17:00

7:15 - 7:45

s.29

Grądzka

Beata

wtorek

7:30 - 8:30

s.45

Groth

Anna

wtorek

piątek

16:30 - 17:00

7:15 - 7:45

stołówka/ 48

Gruszecka

Malwina

czwartek

7:00 - 8:00

s.50

Hrycak

Agnieszka

czwartek

7:00 - 8:00

s.49

Jukiewicz

Karina

piątek

7:40 - 8:40

s.15

Kamiński

Marcin

środa

7:00 - 8:00

s.34

Karczewska

Ewa

poniedziałek

czwartek

7:30 - 8:00

7:30 - 8:00

s.46

Kiliszek

Paulina

środa

17:05 - 18:05

s.22

Klinkosz

Dagmara

poniedziałek

8:00 - 9:00

s.38

Kobiela

Arkadiusz

czwartek

16:30 - 17:30

świetlica

Kołodziej

Ewa

środa

piątek

16:30 - 17:00

15:30 - 16:00

stołówka

Koperska

Izabela

czwartek

16:15 - 17:15

s.03

Korwel

Izabela

poniedziałek

15:30 - 16:30

s.28

Kosko-Hołowczyc

Agnieszka

poniedziałek

15:30 - 16:30

s.48

Kotlarczyk

Piotr

wtorek

środa

7:00 - 7:30

7:00 - 7:30

s.22

Kowalik

Dominika

poniedziałek

czwartek

15:40 - 16:10

14:40 - 15:10

s.15

Krause

Alicja

 

 

 

Krawczyk

Piotr

czwartek

7:00 - 8:00

s.22

Krejczy

Leszek

wtorek

15:30 - 16:30

s.49

Langowska

Anna

piątek

czwartek

7:30 - 8:00

7:15 - 7:45

s.48

Lenarcik-Śmigielska

Weronika

środa

piątek

7:15 - 7:45

7:15 - 7:45

s.50

Leszczyńska

Renata

wtorek

16:15 - 17:15

s.14

Lewińska

Jolanta

Piątek

8:50 - 9:50

s.17 A

Łoś

Karolina

Poniedziałek

Czwartek

7:15 - 7:45

7:30 - 8:00

s.47

s.47

Majewska-Porzezińska

Aleksandra

Poniedziałek

Czwartek

17:05 - 17:35

17:05 – 17:35

korekcyjna

Maliszewska

Agnieszka

Czwartek  

15:30 - 16:30

s.50

Marciniak

Małgorzata

Środa

15:30 - 16:30

stołówka

Marcinkowska

Karolina

Czwartek

7:00 - 8:00

s.39

Michalski

Mateusz

Wtorek

Środa

7:15 - 7:45

7:15 - 7:45

s.22

s.22

Mitukiewicz

Izabela

Piątek

7:30 - 8:30

s.50

Nowak

Agnieszka

Czwartek

Piątek

17:05 - 17:35

15:25 - 15:55

s.29

s.29

Paszkowska

Joanna

Środa

Czwartek

17:05 - 17:35

16:15 - 16:45

s.35

s.35

Pawłowska-Wróbel

Paulina

Środa

7:00 - 8:00

s.29

Piasecka

Violetta

Środa

8:00- 8:30

s.17a

Piernicka

Agnieszka

Piątek

7:00 - 8:00

s.28

Przybylska

Agnieszka

Środa

Piątek

7:30 - 8:00

14:40 - 15:10

s.42

s.42

Radziuk

Monika

II i IV wtorek miesiąca

7:30 - 8:30

s.16

Romanowska

Karolina

Wtorek

7:30 - 8:30

s.04

Rzewuska

Grażyna

Czwartek

14:30 - 15:30

s.37

Sadowska

Monika

Wtorek

7:00 - 8:00

s.28

Schwarz-Słomińska

Teresa

Środa

15:30 - 16:30

s.04

Sekret

Dorota

Poniedziałek

7:00 - 8:00

s.50

Siebert

Paulina

Poniedziałek

Środa

15:30 - 16:00

7:15 - 7:45

s.35

s.35

Sobolewska

Elżbieta

Czwartek

Piątek 

7:15 - 7:30

7:30 - 8:00

s.34

Sowa

Aleksandra

Wtorek

13:45 - 14:45

s.38

Szymanowska

Anna

Wtorek

15:30 - 16:30

s.16

Śliwińska-Zaprawa

Małgorzata

Piątek

7:00 - 8:00

s.32

Wideł-Wysocka

Monika

Poniedziałek

Wtorek

15.30 - 16.00

15.30 - 16:00

s.35

Zajda

Karina

Czwartek

14:45 - 15:45

s.39

Zakolska

Katarzyna

Czwartek

Piątek

17:05 - 17:35

15:25 - 15:55

s.29

s.29

Zawalich

Halina

Poniedziałek

7:00 – 8:00

s.34

Zgłobicka

Bożena

Środa

14:30 - 15:30

 gabinet dyrektora

Oddziały przedszkolne

0A

Kostyk

Pietraszek

 

 

Joanna

Iwona

 

 

I zmiana

 

II zmiana

 

Środa 7:00 - 8:00

 

Wtorek  17:00 - 17:30

Czwartek 16:30 - 17:00

s.10

 

s.10

Sikorska

Iwona

Wtorek

15:00 - 16:00

s.10

 

0B

Wolska

Joanna

Wtorek

7:00 - 8:00

s.11